GELECEĞİN ZİRAAT MÜHENDİSLERİ İLE BULUŞUYORUZ!

17.May.2016

Monsanto Kariyer Günleri etkinlikleri kapsamında 3 Mayıs’da Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Makinaları ve Teknolojileri Mühendisliği Bölümü işbirliği ile Monsanto Kariyer Günleri düzenlendi.

 

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği ve Bölüm Başkanı Prof. Dr. Erdem Aykas’ın konuşmasıyla başlayan etkinlik Monsanto yöneticilerinin konuşmalarıyla devam etti. Batı Bölge Satış Müdürü Abdullah Yalçın, Saha Üretim Lideri Candaş Özçoban, Teknoloji Geliştirme Müdürü Erol Eşmen ve Seminis Teknoloji Geliştirme Sorumlusu İbrahim Güçlü’nün konuşmacı olarak katıldığı sunumda öğrencilere Monsanto, DEKALB ve Seminis markaları ile Monsanto’nun Teknoloji Geliştirme ve Üretim gibi departmanları hakkında bilgiler verildi.

 

Sunum sonrasında gerçekleştirilen “Kariyer Sohbeti” seansında Tarla Bitkileri Ülke Müdürü Onur Çamili kendi kariyer hikayesini ve satış temsilciliğinden ülke müdürlüğüne giden yolda karşılaştığı zorlukları ve kariyerindeki dönüm noktalarını anlatarak öğrencilere kariyer hayatlarında faydalı olabilecek ipuçları verdi.

 

Etkinlik sonunda yapılan CV Check Up aktivitesinde ise Monsanto İnsan Kaynakları ekibi tarafından, öğrencilerin özgeçmişleri gözden geçirilerek, öğrencilere nasıl daha etkin cv hazırlayabilecekleri, konusunda geribildirimler verildi.

 

Ege Üniversitesi dışında Monsanto Kariyer Günleri etkinlikleri Namık Kemal Üniversitesi, Adnan Menderes Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, Çanakkale Üniversitesi, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Uludağ Üniversitesi’nde de Nisan ve Mayıs ayları süresince devam etti. 

 

Açık pozisyonları incelemek veya başvuru yapmak için Monsanto Kariyer Sayfası'nı ziyaret edebilirsiniz.

 

Kariyer günleri kapsamında düzenlenen etkinliklere katılan geleceğin ziraat mühendisleri