HABERLER

“Akıllı ekin kazancı biçin” sloganıyla yola çıkan DEKALB Smart ekibi, Adana’nın ardından bu kez de Konyalı paydaşlarla buluştu.


HABERLER

DEKALB, İç Anadolu bölgesindeki üreticileri mısır tarımı ile ilgili farklı konularda bilgilendirmek amacıyla bayi toplantıları organize etti. Bölgede organize edilen bayi toplantıları aracılığı ile dört bin’in üzerinde üreticiye ulaşıldı.


ETKİNLİKLER

DEKALB, Diyarbakır, Batman bölgesindeki bazı önder üreticileri DEKALB mısır tohumlarının Türkiye’deki üretimi ile ilgili konularda bilgilendirmek amacıyla 26 Ocak tarihinde Bursa Mustafa Kemal Paşa fabrikasında ağırladı.


HABERLER

Sürdürülebilir tarım ilkesiyle doğayı ve kaynakları koruyarak üreticilerin yaşamlarını iyileştirmeyi temel hedef edinen Monsanto, Euronewsport dergisine konuk oldu.


HABERLER

DEKALB, “Akıllı ekin kazancı biçin” sloganıyla yola çıkan yeni teknolojisi Dekalb Smart’ın tanıtımı amacıyla Osmaniye, Adana ve Mersin’in Tarsus ilçesini kapsayan bir etkinlik düzenledi.


HABERLER

DEKALB’in desteklediği Gıda, İçecek ve Tarım Forumu (GIFT) tarafından organize edilen Gıda ve Tarım Politikaları Konferansı’nın birincisi geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi.


ETKİNLİKLER

Türkiye’deki mısır üreticileriyle buluşmak ve mısır tarımı ile ilgili farklı konularda üreticileri bilgilendirmek amacıyla düzenlenen DEKALB Mısır Festivalleri’nin bu yılki en önemli duraklarından biri de Mardin Kızıltepe idi.


HABERLER

16 Mayıs tarihinde Konya'da yapılan etkinlikler DEKALB sponsorluğunda gerçekleştirildi.


HABERLER

İstanbul İhracatçı Birlikleri (İİB)’nin bu yıl 13.sünü düzenlediği “En Başarılı İhracatçılar” Ödül Töreninde Monsanto Türkiye bakliyat-hububat-değirmencilik-baharat kategorisinde 2016 yılı ihracat rakamlarına göre dördüncülük ödülünü aldı.


HABERLER

DEKALB Teknoloji Merkezleri ile üreticilerin mısır verimini en üst düzeye ulaştırmak için yaptığı çalışmalara hız kazandıran DEKALB, mısır tarımının başkentlerinde oluşturduğu ekim arazilerinde mısırı teknolojiyle buluşturuyor.