HABERLER

Türkiye’de ve dünyada mısır tohumu denilince akla ilk gelen marka olan Monsanto-DEKALB, tarlasera Ekim sayısının röportaj konuğu oldu.


HABERLER

Yakın zamanda açıkladığımız üzere Bayer’in Monsanto’yu satın alma süreci başarıyla tamamlandı ve entegrasyon sürecine başladığımızı bildirmekten mutluluk duyuyoruz.


HABERLER

İzmir Atatürk Lisesi öğrencilerinin geliştirdiği atık yağdan sabun üretmeyi sağlayan makine bu yılki GençBizz yılın liseli girişimcisi yarışmasında ipi göğüsleyen taraf oldu.


HABERLER

Geçtiğimiz günlerde DEKALB Türkiye ve Genç Başarı Eğitim Vakfı iş birliği ile “Tarım İnovasyon Kampı”nın ikincisi İzmir’de düzenlendi. İzmir’deki farklı liselerden yaklaşık 100 öğrencinin bir araya geldiği etkinlikte gençler kendilerine verilen tarım ile ilgili bir konuda gün boyunca hazırladıkları projeler ile yarıştı.


HABERLER
DEKALB EKEN KAZANIR 22.Nis.2018

DEKALB, Gap bölgesi’nde DKC6664 ve DKC6050 çeşitlerini ekerek en yüksek verimi alan üreticiler arasında düzenlediği bir yarışmayla Mardin ve Urfa illerinden üçer üretiye mibzer (Ekim Makinası) hediye etti.


HABERLER

Monsanto Kariyer Günleri etkinliklerinden ilki 3 Nisan’da Çukurova Üniversitesi’nde Rektörlük ve Ziraat Fakültesi Dekanlığı işbirliği ile düzenlendi.


HABERLER

Mısır tarımında yüksek performansın ve kalitenin diğer adı olan DEKALB, Erzincan, Kastamonu bölgesindeki üreticileri mısır tarımı ile ilgili çeşitli konularda bilgilendirmek amacıyla önder üretici toplantıları organize etti.


HABERLER

“Akıllı ekin kazancı biçin” sloganıyla yola çıkan DEKALB Smart ekibi, Adana’nın ardından bu kez de Konyalı paydaşlarla buluştu.


HABERLER

DEKALB, İç Anadolu bölgesindeki üreticileri mısır tarımı ile ilgili farklı konularda bilgilendirmek amacıyla bayi toplantıları organize etti. Bölgede organize edilen bayi toplantıları aracılığı ile dört bin’in üzerinde üreticiye ulaşıldı.


ETKİNLİKLER

DEKALB, Diyarbakır, Batman bölgesindeki bazı önder üreticileri DEKALB mısır tohumlarının Türkiye’deki üretimi ile ilgili konularda bilgilendirmek amacıyla 26 Ocak tarihinde Bursa Mustafa Kemal Paşa fabrikasında ağırladı.