MONSANTO KARİYER GÜNLERİ

03.Nis.2018

Monsanto Kariyer Günleri etkinliklerinden ilki 3 Nisan’da Çukurova Üniversitesi’nde Rektörlük ve Ziraat Fakültesi Dekanlığı işbirliği ile düzenlendi.

 

Öğrencilerin yoğun ilgisiyle başlayan etkinlik Monsanto yöneticilerinin konuşmalarıyla devam etti. Doğu Bölge Satış Müdürü Onur Demir, Teknoloji Geliştirme Müdürü Erol Eşmen ve İnsan Kaynakları Yöneticisi Ayşegül Dönmez’in konuşmacı olarak katıldığı sunumda öğrencilerle Monsanto’nun şirket tarihçesi, iş ve kariyer fırsatları, DEKALB markası ve tarımda uygulanan yeni teknoloji yöntemleri hakkında birçok değerli bilgi paylaşıldı.

 

Sunum sonrasında gerçekleştirilen samimi sohbette öğrencilerin mısır tarımı ile ilgili sorularının cevaplanmasının yanı sıra Monsanto yöneticileri kendi kariyer hikayelerinde karşılaştıkları zorlukları ve kariyerlerindeki dönüm noktalarını anlatarak öğrencilere kariyer hayatlarında faydalı olabilecek ipuçları verdi.

 

Çukurova Üniversitesi dışında Monsanto Kariyer Günleri etkinlikleri Namık Kemal Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Uludağ Üniversitesi’nde de Nisan ayı süresince devam edecektir.