DEKALB YENİ YÜZÜ İLE SİZLERLE

08.May.2015

 

Sürdürülebilir tarım ilkesiyle doğayı ve kaynakları koruyarak üreticilerin yaşamlarını iyileştirmeyi temel hedef edinen DEKALB, 2015 sezonunda yeni yüzü ve sloganıyla üreticilerle buluşmaya devam ediyor. DEKALB'in yeni sloganı “SEED YOUR SUCCESSTM / BAŞARIYI EKİN” ile DEKALB mısır ve kanola tohumlarını eken üreticilerin birim alandan daha fazla verim alarak daha fazla kazanmaları vurgulanıyor.

 

DEKALB markasının yeni yüzü, Türkiye’nin dört bir yanında bayii tabelaları, köy giriş levhaları, yol totemleri, otobüs durakları ve tarla tabelaları gibi çeşitli araçlarla üreticilerle buluşuyor. Yeni renkleri ve sloganıyla üreticilerin beğenisini kazanan DEKALB firması yenilikçi vizyonuyla da ön plana çıkıyor.

 

Dekalb'in Başarıyı Ekin sloganı ile yarattığı yeni marka imajının bir otobüs durağında sergilendiği görüntü

 

1999 yılından beri Türkiye’deki üreticilerin ihtiyaçlarına uygun çeşitler geliştirmek için araştırmalarına ve detaylı tarla denemelerine devam eden DEKALB, bu yenilikçi ve önder ürünlerinin yanı sıra sunmuş olduğu teknik destek ve her zaman üreticinin yanında olmasıyla da farkını gösteriyor.

 

DEKALB düzenlemiş olduğu Mısır Festivali, toplantı, tarla günleri ve köy ziyaretleriyle tohum ekiminden hasada kadar üreticinin yanında yer alarak, üreticilerin daha fazla kazanması amacıyla hareket ediyor. 2015 sezonunda her yıl olduğu gibi bu yıl da en yüksek verim hedefini sürdüren DEKALB, çalışmalarına “BAŞARIYI EKİN” sloganı  ile hız kesmeden devam ediyor.

 

 

 

Dekalb reklam panosu

 

Dekalb reklam panosu 2