DEKALB İSTANBUL OFİSİNDE ÇİFTÇİ TV’Yİ KONUK ETTİ

28.Haz.2016

Sürdürülebilir tarım ilkesiyle doğayı ve kaynakları koruyarak üreticilerin yaşamlarını iyileştirmeyi temel hedef edinen DEKALB, Çiftçi TV yayınına konuk oldu.

 

Çiftçi TV’de  yayınlanan “Tarımın Yıldızları” programına konuk olan Ülke Müdürü Onur Çamili ve Teknoloji Geliştirme Müdürü Erol Eşmen, şirket ile ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

 

Dekalb ofisinde ev sahipliği yapılan ve Çiftçi TV'de yayınlanan "Tarım'ın Yıldızları" programına katılan Dekalb Ülke Müdürü Onur Çamili ve Teknoloji Geliştirme Müdürü Erol Eşmen'in soruları yanıtlarkenki görüntüleri.

 

Şirketin kuruluş sürecinden çalışma alanlarına, üreticilere verilen teknik desteklerden, çeşit geliştirme çalışmalarına ve saha aktivitelerine ait bilgiler paylaşılan programda; tarımda yeniliklerin öncüsü DEKALB’in bu yenilikleri üreticilerle buluşturduğu aktivitelere üreticilerin mutlaka katılmaları tavsiye edildi. Üreticilerin mısır tarımıyla ilgili tüm soruları için DEKALB’e saha ekipleri ve DEKALB Verim Hattı (444 94 49) aracılığı ile ulaşılabilecekleri vurgulandı.

 

Programı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.